Developerský projekt Rezidence Pergamenka

Vyprodáno
U Pergamenky, Holešovice, Praha 7

Detaily

O projektu

O projektu: Nový developerský projekt Rezidence Pergamenka vyrůstá v Praze 7 – Holešovicích. Developerem, pod kterým se staví, je společnost FINEP CZ a.s. V rámci první etapy projektu vznikne celkem 111 nových bytů, které budou umístěny v domě s šesti nadzemními podlažími. Celkově se zde postaví několik domů, které budou tvořit celý komplex s vnitroblokem plným zeleně. K dispozici budou byty od 1+kk až po 4+kk, a to v plošných dispozicích od 34 do 118 m2. Do konstrukce domů se zakomponují i ocelové části někdejších skladů, takže v projektu bude zachován i genius loci místa. Nebudou chybět ani vodní prvky a místa k posezení. Celou tuto koncepci projektu má na starosti architektonické studio A69, konkrétně architekti Jan Rosický a Prokop Tomášek.

Lokalita: Holešovice na Praze 7, kde se v ulici U Pergamenky bude nacházet projet Rezidence Pergamenky, patří v současnosti mezi velmi populární lokality. Těží ze svého dobrého umístění a z toho, že se zde výrazně zlepšila infrastruktura a má zde své sídlo celá řada úřadů, firem, vznikla tu spousta obchodů. Proto není problém odskočit si nakoupit nebo cokoli zařídit, všechno je pohromadě, občanská vybavenost je zde skutečně na vysoké úrovni. Navíc v rámci širšího centra Prahy je sem výborné spojení, ať už metrem, tramvají nebo autobusem. Bonusem je i dostupnost míst určených k relaxaci, ať už jde o nedalekou Zoo, botanickou zahradu nebo Stromovku a kulturních stánků.

Sport, Relax, příroda: Kdo má rád golf, jistě využije 814 m vzdálený Ingolf. Za přírodou můžete vyrazit do 3,3 km vzdálené Botanické zahrady. Také můžete vyrazit do 3,7 km vzdálené Zoologické zahrady. Plavce potěší, že Plavecký bazén na Výstavišti je vzdálený jenom 1,8 km. Ve vzdálenosti 1,7 km se nalézá park Královská obora – Stromovka.

Nákupy a služby: Supermarket Billa se nachází 1,7 km daleko. Další ze supermarketů Billa má otevřeno dokonce 1,2 km daleko.

Vzdělávání: Jenom 251 m je to daleko pro vaše děti k MŠ Ortenovo náměstí. Celkem 310 m se nalézá ZŠ T.G. Masaryka.

Kultura: V okolí můžete navštívit řadu kulturních příležitostí včetně například 725 m vzdáleného kina Loď. Zajímavé kulturní počiny 880 m vzdálené divadlo La Fabrika, či Divadlo Na Maninách, které svůj kulturní program provozuje jenom 932 m daleko od obytného souboru.

Zdravotnictví: Veškerou zdravotní péči vám zajistí Poliklinika Holešovice, jež se nachází ve vzdálenosti 402 m.

Doprava: Zastávka tramvaje Ortenovo náměstí leží pouhých 357 m od rezidenčního komplexu. V blízkosti obytného souboru, 594 m se nalézá zastávka autobusu Jankovcova. Ve vzdálenosti 758 m leží stanice metra Nádraží Holešovice., kde se nachází také významný železniční stanice Nádraží Holešovice, která je například výchozí stanicí pro řadu mezinárodních rychlíků.

Více info: www.finep.cz > Rezidence Pergamenka

Lokalita

U Pergamenky, Holešovice, Praha 7

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty