Developerský projekt Rezidence Pod Okrouhlíkem

Vyprodáno
Pod Hliništěm, Kobylisy, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu: Rezidence Pod Okrouhlíkem je nový developerský projekt v pražských Kobylisích. Čtyřpodlažní dům nabídne celkem 7 standardních bytových jednotek ve velikostech 2kk – 4kk, ke dvěma z nich umístěných v přízemí náleží předzahrádky orientované do vnitrobloku, k ostatním balkony. Poslední patro obsahuje luxusní prostorný byt se dvěma terasami a výhledem na Prahu.

Projet vzniká pod záštitou společnosti EBM Group, která plánuje jeho výstavbu dokončit v dubnu 2022 a od srpna téhož roku byty předat novým majitelům.

Lokalita: Rezidence je umístěna v klidné rezidenční čtvrti na rozhraní Libně a Kobylis, v ulici Pod Hliništěm v Praze 8 – Kobylisy. Leží přímo pod přírodní památkou Okrouhlík v místech jižního svahu, kde se v minulosti rozprostíraly vinice.

Výhodou lokality je dostupnost centra města, zastávka tramvaje Okrouhlická je přímo u domu, 600 m je pak vzdáleno metro Kobylisy. Zároveň je plusem blízkost přírody a rekreačně sportovních příležitostí i veškerá občanská vybavenost v místě.

Více info: www.ebmpartner.cz

Realitní zprávy

16.6.2024

Připravovaný předprodej bytů v historické budově na Vinohradech → více info

15.6.2024

RD Škvorec: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty