Detaily
-
Stav:
-
Městská část / kraj:Olomoucký kraj
-
Lokalita:Olomouc
-
Byty k nastěhování od:4Q/2027
-
Počet jednotek:cca 60
-
Zahájení stavby:11/2025
-
Kolaudace:12/2027
O projektu
Rezidence Podkova je moderní bytový projekt situovaný v klidné části města Olomouce – Slavonín. Výjimečnost celého projektu spočívá nejen v jeho architektonickém řešení ve tvaru podkovy, ale také ve vysokém standardu provedení a důrazu na komfortní a klidné bydlení. Celkem zde vznikne téměř 60 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk až 2+kk rozprostřených ve čtyřpodlažním domě. Díky možnosti spojování jednotek je však možné vytvořit i větší byty.
Každý byt je vybaven stropním chlazením a stropním topením, což zajišťuje příjemné klima po celý rok. K vybavení dále patří vinylové podlahy, obložkové zárubně, moderní keramické obklady, francouzská okna a prostorné terasy. Byty v přízemí mají navíc soukromou zahrádku. Ke každé jednotce náleží také příslušenství v podobě sklepa, komory na patře a vnitřního parkovacího stání.
Zahájení výstavby je plánováno na listopad 2025 a dokončení v prosinci 2027.
Lokalita
Slavonín je vyhledávanou lokalitou zejména pro svou klidnou atmosféru, zároveň však nabízí výbornou dostupnost a občanskou vybavenost. V docházkové vzdálenosti najdete veškeré potřebné služby – mateřské i základní školy, lékařská zařízení, obchody i restaurace. Lokalita je také výborně dopravně dostupná – zastávka MHD je v těsné blízkosti projektu, přičemž do centra Olomouce se dostanete za zhruba 15 minut chůze. Pro motoristy je velkou výhodou rychlý příjezd na dálnici, díky kterému je zajištěno pohodlné spojení nejen v rámci města, ale i do okolních regionů.
Energetický štítek
| 28.1.2026 |
Bytový dům Leopold: v prodeji jsou byty na Praze 4 |
| 26.1.2026 |
Rezidence Escape: byl zahájen prodej bytů na Praze 6 |
| 25.1.2026 |
Dvory Vysočany: v prodeji jsou byty na Praze 9 |
| 19.1.2026 |
Domy Račiněves: v nabídce jsou RD ve Středočeském kraji |
| 15.1.2026 |
Anilinka: v prodeji jsou byty v pražských Strašnicích |

































