Developerský projekt Rezidence Pohořelice

V prodeji
Znojemská, Pohořelice, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  OSP s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Pohořelice
 • Lokalita:
  Brno-venkov
 • Architekt:
  Jana Halamíčková
 • Generální dodavatel:
  OSP spol. s r.o.

O projektu

Bydleli byste rádi v obci, ze které to budete mít blízko do Brna – ať už za prací, vzděláním, zdravím, anebo třeba jen na nákupy Vaše přání lze snadno splnit, a to díky developerskému projektu Rezidence Pohořelice. Tento projekt přináší do Pohořelic dobře promyšlený a propracovaný bytový komplex, jehož první etapa nabízí bytový dům (budova je cihlová, střecha sedlová, okna plastová) s 29 atraktivními byty, o dispozicích 1+kk až 4+kk; jsou mezi nimi byty loftové i luxusní mezonetové jednotky. Podlahová plocha se pohybuje od 25 – 89 m2. Většina bytů má balkony, některé terasy a ke všem náleží sklepy. K některým jednotkám patří dokonce i vlastní zahrádky. Noví majitelé nemovitostí si mohou zakoupit parkovací místo na novém parkovišti. Kolem budovy bude i komunitní zahrada, kterou mohou využívat všichni obyvatelé domu. V současnosti mohou zájemci ještě ovlivnit výběr standardního vybavení bytů podle svých vlastních představ.

Následující etapy pak přinesou další čtyři čtyřpodlažní bytové domy s bytovými jednotkami o dispozicích 1+kk až 3+kk. Ke každé z nich náleží balkón či předzahrádka v případě přízemních jednotek, stejně tak jako sklep a venkovní parkovací stání. V současné době jsou dokončené dva z nich - A1 a A2.

Lokalita

Pohořelice jsou městečko, které se nachází 25 kilometrů jižně od Brna (24 km od Mikulova, 46 km od Břeclavi), patří pod okres Brno – venkov, katastrální území Pohořelice nad Jihlavou (řeka Jihlava obcí protéká). Žije tu kolem 5 tisíc obyvatel. Rezidence Pohořelice je situována ve Znojemské ulici, v jihozápadní části obce. Bude přímo navazovat na původní zástavbu bytových i rodinných domů. Město má velmi dobrou dopravní dostupnost do výše uvedených měst, především tedy do Brna. Obec sama má ale komplexní občanskou vybavenost - přináší svým obyvatelům množství obchodních, vzdělávacích a kulturních, zdravotnických, a dalších služeb; jsou zde i pracovní příležitosti. Vzdělávání: Základní škola a mateřská škola Pohořelice, v blízkosti jsou také ZŠ a MŠ Pasohlávky; Základní umělecká škola; Zdravotnictví: poliklinika; Obchody: supermarket Tesco, prodejny Coop Jednota, několikery potraviny a smíšené zboží, textil a průmyslové zboží, a další; Sport: fotbalový stadion, discgolf v městském parku, Pumptrack – bike park, rybaření na řece Jihlavě a na třech k obci přiléhajících rybnících; plavání v Aquaparku Moravia v Pasohlávkách a v tamním autokempu Merkur (vzdálenost 11 km), anebo rybaření a vodní sporty na Novomlýnských nádržích (11 – 20 km), a to všechno v překrásné vinařské oblasti a na nejteplejším území naší republiky.

Energetický štítek

A+
A
B
Vaše energetická třída je B
C
D
E
F
G
H

Lokalita

Znojemská, Pohořelice, Jihomoravský kraj

Realitní zprávy

16.6.2024

Připravovaný předprodej bytů v historické budově na Vinohradech → více info

15.6.2024

RD Škvorec: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

Více aktualit
Všechny doporučené developerské projekty