Developerský projekt Rezidence Za Řekou

Vyprodáno
V Závětří, Holešovice, Praha 7

Detaily

O projektu

O projektu: Příjemné bydlení nedaleko řeky Vltavy nabízí nový developerský projekt Byty Za vodou. Novostavba se nachází na Praze 7 v Holešovicích v ulici V Závětří. Na uvedené adrese je vybudováno přes 60 nových bytů. Typický je pro ně vyšší standard jejich provedení. Jedná se o dva nové domy se sedmi nadzemními podlažími. Lokalita nedaleko řeky, blízkost Stromovky, to přidává bytovému areálu na atraktivitě. Bytové domy respektují zásady moderní architektury a životního stylu, jednotlivé nové byty mají lodžie nebo jsou situovány jako ateliéry. Výhodou je skutečnost, že Holešovice jsou v současnosti velmi dynamicky se rozvíjející čtvrtí s velkým množstvím novostaveb, a proto sem bytový areál dokonale zapadne. Termín dokončení bytů bude upřesněn. Developerem a prodejcem celého projektu je společnost Za Vodou s.r.o., která sídlí v Jankovcově ulici v Holešovicích na Praze 7.

Byty: Obytný komplex Byty Za vodou nabízí potenciálním zájemcům nové byty o plošných dispozicích 1+kk a 2+kk. Několik bytů disponuje půdní vestavbou. Rozloha bytů se pohybuje od 29 m2 v případě 1+kk až po 67 m2 u bytů typu 2+kk. Samozřejmě jde ovšem pouze o orientační ceny, které si musíte v případě zájmu potvrdit u prodejce bytů. Ke každému z bytů naprosto samozřejmě náleží sklep. Kromě toho je zde samozřejmě vyřešeno parkování. Majitelé bytů mohou mít buď vlastní parkovací stání, nebo také mohou využít veřejné parkovací stání na modrých zónách určené pro holešovické rezidenty. Pokud máte zájem o podrobné standardy bytů, obraťte se na prodejce.

Lokalita: Dva nové domy s více než šedesátkou bytů jenom kousek od Vltavy, to je úplně nový developerský projekt Byty Za vodou. Naleznete ho přímo na Praze 7 v Holešovicích v ulici V Závětří. Sází především na příjemnou lokalitu dobrým dosahem zeleně i zábavy.

Více info: www.rezidencezarekou.cz

Lokalita

V Závětří, Holešovice, Praha 7

Realitní zprávy

16.6.2024

Připravovaný předprodej bytů v historické budově na Vinohradech → více info

15.6.2024

RD Škvorec: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty