Developerský projekt Senior rezidence Klamovka

Vyprodáno
Vrchlického, Košíře, Praha 5

Detaily

 • ID:
  6886
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Košíře
 • Počet jednotek:
  18
 • Cena bytů (od - do):
  na dotaz

O projektu

O projektu: Senior rezidence Klamovka se nachází v Praze 5 čtvrť Košíře, představuje soubor dvou staveb – Senior rezidence a Senior domu. Obě tyto stavby jsou funkčně propojeny a orientovány do vnitrobloku. Vnitroblok rezidence ukrývá klidovou zónu v podobě specializované terapeutické zahrady s příznačným názvem „Memory garden“, která propojuje obě budovy a poskytuje rezidentům příjemné místo k odpočinku a setkávání se známými. Developerem je společnost Senior holding.

Senior rezidence Klamovka: Projekt disponuje malometrážními byty o dispozicích 1+kk a 2+kk, které jsou určeny k prodeji seniorům. Jedinečností Klamovky je kombinace rezidenčního bydlení s poskytováním pečovatelských i volnočasových služeb. Nabídka zahrnuje 18 malometrážních bytů a 2 apartmány. Užitná plocha bytů činí 38,52 m2 až 44,76 m2. Veškeré přístupy jsou bezbariérové a pokoje jsou opatřeny SOS zařízením pro přivolání pomoci. Rezidenti mohou využívat možnosti stravování i úklidu.

Senior dům: Senior dům Klamovka, domov seniorů poskytující sociální a zdravotní služby, zajišťuje rezidentům 24 hodinovou péči. Senior dům kombinuje službu dvou domovů – domova pro seniory a domova se zvláštním režimem. Je určen seniorům s rozsáhlejšími nároky na péči a ošetření. Senior dům se specializuje také na péči o seniory s Alzheimerovou chorobou a seniory trpící jinou formou stařecké demence. Přesto péče o seniory s Alzheimerovou chorobou patří do základních pečovatelských standardů Senior domu Klamovka. Klamovka vám mimo jiné nabízí 4 pečovatelská oddělení se 24 hodinovou péčí, 2 oddělení specializovaná na Alzheimerovu chorobu, senior vzdělávání, rehabilitace, fitness i wellnes, bohoslužby, stravování a širokou nabídku volnočasových aktivit. Senior dům Klamovka má k dispozici 116 lůžek

Lokalita: Senior rezidence Klamovka se nachází v Praze 5, Košíře. Lokalita se pyšní skvělou dopravní dostupností. Využívat můžete metro (stanice Anděl vzdálená 12 minut chůze), tramvaje (4 minuty ze zastávky Anděl, linky č. 4, 9, 10, 16, 58 a 59) a autobusy (4 minuty ze zastávky Anděl, linky č. 167, 176, 191 a 565). V okolí novostaveb Klamovka najdete veškerou občanskou vybavenost, například obchodní centrum Nový Smíchov, restauraci, obchody, kina, kapli a mnohé kulturní památky. Za odpočinkem či na procházku můžete vyrazit do několika okolních parků – Klamovka, Kavalírka, Košíře či Motol.

Lokalita

Vrchlického, Košíře, Praha 5

Realitní zprávy

21.5.2024

Žižkovské zahrady: v prodeji jsou byty na Praze 3

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty