Developerský projekt Statek Šeberov

Vyprodáno
K Šeberovu, Šeberov, Praha 4

Detaily

 • ID:
  1532
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Šeberov
 • Byty k nastěhování od:
  leden 2014 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  39
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Komorní charakter, bezpečný areál, venkovské prostředí tato slova stručně vystihují developerský projekt Statek Šeberov. Projekt je součástí městské části Praha 4 - Šeberov a je takřka těžké uvěřit, že novostavba má klidný venkovský charakter. Všichni ty, kteří utíkají od ruchu hlavního města, a hledají harmonii v přírodě, Statek Šeberov okouzlí. Celý projekt se nachází v ulici K Šeberovu v obci Hrnčíře a jedná se o uzavřený statek. Klientům nabízí developer STAV-SV s.r.o. jedinečné služby včetně individuálního návrhu interiéru, který by vyhovoval potřebám klientů. Rezidenční dvůr Statek Šeberov je neopakovatelný architektonický pokus, jenž citlivě využívá prostoru původního statku. Stavba akcentuje původní půdorys stavby a díky tomu vyrostl polouzavřený bytový projekt s centrálním vjezdem na dvůr. Vstupy jednotlivých bytů jsou orientovány do dvora, díky čemuž může docházet ke spontánnímu sociálnímu kontaktu mezi majiteli. Byty jsou otevřeny i směrem ven do nezastavěné obce Hrnčíře.

Byty: Celkový počet nových bytů, které jsou potencionálním majitelům k dispozici, je 39, kdy se celková výměra pohybuje od 77m2 do 147 m2. Variace dispozic tak začíná na 2+kk až po 5+kk. Celková cena za bytovou jednotku začíná na 4.670.165 Kč a za ten největší byt zaplatíte 8.653.621 Kč. Ke každému bytu patří garážová či parkovací místa.
Bytové jednotky mají plovoucí vícevrstvé podlahy, keramická dlažba je pak použita v prostorách koupelny, WC, dále pak u vstupu a chodby v přízemí, najdeme ji i v technické místnosti a i v prostoru společné domovní chodby a kočárkárny. Dále ve standardním vybavení jsou Eurookna, ve střešních bytech jsou použita okna typu VELUX. Vchodové dveře jsou bezpečnostní a plastové s imitací dřeva. Interiérové dveře jsou pak částečně prosklené a jsou v provedení dýha dub či buk. Ty byty, které disponují předzahrádkami, tak zde byla použita probarvená betonová dlažba o rozměrech 50x50 cm.

Lokalita: Statek Šeberov na Praze 4 je unikátním projektem v oblasti spojení klidného prostředí s krátkou vzdáleností od centra hlavního města. Hlavními klady této lokality je velké množství volnočasových aktivit a kompletní infrastruktura. Na Václavské náměstí se osobním automobilem dostanete za necelých patnáct minut, cesta autobusem ke stanici metra Opatov trvá maximálně sedm minut. Jelikož se nové bydlení Statek Šeberov nachází v blízkosti lokalit Kunratice a Průhonice, je možnost trávení volného času ještě větší. Nedaleko se nachází upravované rybníky, cyklostezky, dětská hřiště, nebo nově otevřený sportovní areál. Rodiny s dětmi zajisté ocení přítomnost velkého množství výběrových mateřských a základních škol, jako jsou například kanadská nebo anglická. V blízkém okolí mají majitelé možnost nakupování v Čestlicích a na Chodově.

Lokalita

K Šeberovu, Šeberov, Praha 4

Realitní zprávy

18.7.2024

Family Resort Pětihosty: v prodeji jsou RD v okrese Praha-východ

13.7.2024

Vivus Žižkov: byl spuštěn prodej bytů v projektu

11.7.2024

Viladomy Zličín: v prodeji jsou byty na Praze 5

4.7.2024

Rezidence Kandertova: byl spuštěn prodej jednotek 1+kk na Praze 8

3.7.2024

Dvůr Mělnická: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty