Developerský projekt Terasy Plzeňská

Vyprodáno
Plzeňská, Stodůlky, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: V Pražských Stodůlkách vzniká uprostřed stávající zástavby nový bytový dům. Objekt má 4 nadzemní a 2 podzemní podlaží a celkem 9 bytových jednotek ve velikostech od 1kk po 4kk. V přízemí se pak nachází kancelářské prostory.

Developerem je společnost Real Estate Invest Development s.r.o. Kolaudace je plánována na konec roku 2021 a nastěhování rezidentů v březnu 2022.

Lokalita: Projekt je umístěn v ulici Plzeňská, klidné rezidenční ulice se zástavbou tvořenou viladomy. Z této ulice se do něj vstupuje a je zde také vjezd do podzemní garáže s 9 parkovacími stáními.

Jedná se o městskou část Stodůlky na Praze 5. Přímé autobusové a tramvajové linky spojují lokalitu s metrem. Blízkými stanicemi metra jsou Zličín na lince B a Motol na lince A. Dobře dostupné je i pražské letiště a napojení na pražský okruh s dostupností D5 a D7.

V lokalitě se nachází široká nabídka občanské vybavenosti včetně nákupního centra se supermarketem a lékárnou. Nedaleko se nachází Lesopark Řepy nebo rozlehlý přírodní park Košíře-Motol.

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty