Developerský projekt Via Sancta Vinoř

V přípravě
Vinoř, Praha 9

Detaily

  • Stav:
  • Developer:
    Atlantis Development s.r.o.
  • Městská část / kraj:
    Praha 9
  • Lokalita:
    Vinoř

O projektu

Projekt rezidenčního bydlení Via Sancta Vinoř, vznikající pod taktovkou developerské společnosti Atlantis Development, sestává z komplexu bytových domů doplněných o drobné objekty zázemí komunitní zahrady a kavárny s přilehlým volnočasovým parkem. První etapa výstavby přinese celkem 6 bytových domů a 110 parkovacích stání pod úrovní terénu.

Všechny budovy jsou navržené s využitím moderních a ekologicky šetrných technologií. Díky tomu jsou tak charakteristické mimořádně nízkými náklady na energie. Zavlažování všudypřítomné zeleně je zajištěno pomocí inovativního hospodaření s povrchovými vodami, které citelně snižuje spotřebu vody.

Lokalita

Jak již samotný název napovídá, výstavba projektu probíhá na okraji hlavního města v pražské městské čtvrti Vinoř. Jde o klidnou lokalitu v obklopení zeleně – v docházkové vzdálenosti naleznete lesy, parky, jezírka i množství skal a dalších přírodních krás. Zároveň je však dostupná veškerá občanská vybavenost v podobě řady obchodů, vzdělávacích institucí, ordinací lékaře i sportovních center. To vše s pohodlnou dopravní dostupností do centra města.

Lokalita

Vinoř, Praha 9

Realitní zprávy

27.2.2024

Neklanova: v prodeji jsou byty na Praze 2

26.2.2024

Rezidence U Sv. Štěpána: v prodeji jsou byty v centru Prahy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty