Developerský projekt Vila dům Divoká Šárka

Vyprodáno
Za Vokovickou vozovnou, Liboc, Praha 6

Detaily

  • Stav:
  • Developer:
  • Městská část / kraj:
    Praha 6
  • Lokalita:
    Liboc

O projektu

V klidné lokalitě v bezprostřední blízkosti Šáreckého údolí je situován vila dům Divoká Šárka, který nabízí bydlení blízko přírody a současně výbornou dostupnost do centra Prahy.

Ve čtyřpodlažní vile se zajímavě řešeným exteriérem v elegantním stylu s čistými liniemi jsou k dispozici tři byty typologie 1+1, 2+1 a 3+kk. Velkou předností prosklených interiérů je dokonalé prosvětlení každého bytu. V domě se dále nachází stylová kancelář a také praktický sklad situovaný v suterénu.

Lokalita:

Vila dům se nachází v ulici Za Vokovickou vozovnou v Praze 6. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost: obchody, restaurace, vzdělávací zařízení a další služby.

V docházkové vzdálenosti se nachází přírodní oblast Šárecké údolí, které nabízí příležitosti k relaxaci i aktivnímu odpočinku. Možnosti koupání jsou na koupališti Džbán. Další zajímavou lokalitou, která stojí za návštěvu je Obora Hvězda s loveckým zámkem.

Městskou dopravou se lze dostat do centra Prahy za 30 minut. Nejbližší zastávka tramvaje je Vokovická vozovna a o tři zastávky dále se nachází stanice metra Dejvická (trasa A). Výborné je také spojení na vlakové nádraží Praha-Veleslavín. Autem se lze velice rychle dostat na letiště i do centra města.

 

Lokalita

Za Vokovickou vozovnou, Liboc, Praha 6

Realitní zprávy

16.6.2024

Připravovaný předprodej bytů v historické budově na Vinohradech → více info

15.6.2024

RD Škvorec: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty