Zelené Město 3

V prodeji
Učňovská, Hrdlořezy, Praha 9

Detaily

O projektu

Zelené Město 3: Do třetí etapy se přehoupla stavba nového developerského projektu Zelené město, který se buduje v pražských Hrdlořezích na Praze 9, respektive na rozhraní Prahy 3 a 9 poblíž křižovatky ulici Spojovací, Koněvova a Českobrodská, přesněji v ulici Učňovská. V první etapě bylo postaveno 432 bytů, ve druhé etapě 344 bytů, nyní ve třetí etapě je k dispozici 63 nových bytů. Jde o velký rezidenční komplex, který je umístěn v příjemné pražské lokalitě na hranici Hrdlořez a Jarova. Nechybí zde výhled z okna rovnou do zeleně. Developerem je zde společnost Daramis. Jedná se o celkem tři novostavby umístěné vedle sebe, přičemž první nový dům má 5 nadzemních podlaží, druhý a třetí dům sedm nadzemních podlaží. Třetí etapa projektu Zelené město, jejíž výstavba byla odstartována v květnu 2019, nese přívlastek - Premium. Důvodem tohoto označení je skutečnost, že byty z této etapy budou vybaveny nadstandardními materiály. Kvalita nového bydlení na Zeleném městě se tak s třetí etapou posouvá o další úroveň výš.

V nabídce jsou byty od 75 m2 do 270 m2. Plošné dispozice nových bytů jsou od velmi oblíbených 2+kk, 3+kk, 4+kk až po největší velkoryse řešené 5+kk. Standardy bytů vyhovují i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků, sázejí především na ty nejkvalitnější přírodní materiály, které jsou na trhu k dispozici. Zahrnují například kvalitní třívrstvé dřevěné podlahy, nebo laminátové podlahy. V koupelnách a v předsíni se pokládá kvalitní velkoformátová dlažba, v koupelně samozřejmě také obklady, vše v příjemných přírodních barvách, je možné si vybírat hned z několika odstínů. Van a sprchových koutů, umyvadel a baterií se nabízí několik typů na výběr, sanita v koupelnách je samozřejmě vždy dodávána značková. I v případě dveří je možné vybírat z několika dekorů, a to převážně přírodního charakteru. Navíc mohou být interiérové dveře buď plné, nebo také se skleněnou výplní. Všechny byty mají buď balkón, nebo terasu, nové byty v prvním nadzemním podlaží navíc i předzahrádku, která nabízí prostor k odpočinku. Ke každému bytu je nutné zakoupit také parkovací stání a sklepní kóji. Obojí se nakupuje zvlášť, není součástí bytu. Dokončení projektu došlo v roce 2021.

Zelené Město 2: Druhá etapa developerského projektu Zelené město navazuje na úspěšnou předchozí etapu. První etapa projektu vyhrála prestižní soutěž Best of Reality 2010. Novostavby obou etap se nachází v městské části Praha 9 v Hrdlořezech. Výstavbu zaštiťuje developerská společnost Daramis. Projekt zahrnuje výstavbu 13 bytových domů, které nabízejí nové byty s funkčním dispozičním řešením. Novostavby jsou zasazeny doprostřed zeleně. Zelené město je klidné místo obklopené nadprůměrným podílem zeleně, která představuje až polovinu plochy dotčeného území. Bytové domy zahrnují celkem 333 moderních bytů velikostních kategorií 2+kk až 4+kk. Prodej nových bytů byl zahájen 1. 11. 2012. Ke každému bytu patří terasa. Součástí novostavby je podzemní parkoviště a sklepní prostory. Parkovací místa a sklepy však nejsou zahrnuty v základní ceně bytů. Výstavba novostaveb byla zahájena v září 2013 a dokončena by měla být na jaře roku 2015.

Lokalita

Bytový komplex navazuje na stávající bytovou výstavbu, díky tomu mohou vlastníci nových bytů využívat již existující prvky občanské vybavenosti. V okolí najdete školy, polikliniku, poštu, banku a další. Nově s realizací první etapy projektu vzniklo při vstupu do území projektu nákupní středisko Kaufland. Lokalita nových bytových domů (Praha 9) umožňuje bezproblémové spojení autem i městskou hromadnou dopravou. V oblasti Zeleného města se nachází konečná zastávka tramvajových linek. Stanice metra trasy B Palmovka je od novostaveb vzdálená 15 minut. Jak již z názvu projektu vyplývá, město se nachází uprostřed zeleně. Cesty tu jsou ideální pro jízdu na kole, výlety s kočárkem, ranní jogging či nordic walking. V blízkosti projektu se také nachází veškerá občanská vybavenost, včetně perfektní dopravní dostupnosti do centra Prahy.

Lokalita

Učňovská, Hrdlořezy, Praha 9

Realitní zprávy

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

12.2.2024

Rezidence V Údolí: v prodeji jsou byty na Praze 9

10.2.2024

Rezidence Nad skálou: v prodeji jsou byty na pražském Barrandově

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty