Britská čtvrť

Vyprodáno
Svitákova, Stodůlky, Praha 5

Detaily

O projektu

XII. etapa: V aktuální 12. etapě projektu Britská čtvrť jsou ve výstavbě 2 nové budovy celkem se 100 byty v dispozicích 1kk – 4kk. Stejně jako v předchozích fázích jsou domy navrženy jako nízkoenergetické s cílem co nejnižších provozních nákladů.

XI. etapa: V 11. etapě je nabízeno 101 bytů ve velikostech od 2kk po 4kk, které jsou prodávány do družstevního vlastnictví.

IX. etapa

VIII. etapa

V. etapa

O projektu: Britskou čtvrť staví v několika etapách na území pražských Stodůlek developerská společnost Finep. Energeticky nenáročné bydlení připravené pro všechny typy rezidentů ve velikostech bytových jednotek od 1+kk až po 4+kk s dostatečným prostorem a vysokým standardem vnitřního vybavení.

Lokalita: Celý developerský projekt Britská čtvrť vzniká v blízkosti Západního Města na Praze 5 - Stodůlky, při ulici Svitákova.

Lokalita je velice dobře občansky vybavena. V této části Prahy se nachází velké množství škol, zdravotnických zařízení či velké škály obchodů a příležitostí ke sportu a relaxaci. Místem vycházek může být Centrální park uprostřed Stodůlek nebo vzdálenější Prokopské údolí, celkově se ale jedná o lokalitu s velkým množstvím zeleně a menšími vodními plochami v těsné blízkosti domů.

Stodůlky jsou oblíbené i díky skvělé dopravní dostupnosti. Dostanete se sem jak metrem, tak autobusem. Patnáct minut od bytového komplexu leží stanice metra linky B Luka. Vlastníky automobilů jistě potěší nedaleký začátek dálnice D5.

Britská čtvrť

Realitní zprávy

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

10.4.2024

Strakoschova rezidence: v prodeji je projekt v Kutné Hoře

6.4.2024

Mezi vilkami: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 10

4.4.2024

Jateční 35: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

3.4.2024

Rohák U Botiče: v prodeji jsou byty na Praze 4

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty