Developerský projekt Domy Březiněves - Jižní stráň

Vyprodáno
V Křepelkách, Březiněves, Praha 8

Detaily

 • ID:
  8751
 • Stav:
 • Developer:
  Březiněves, a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 8
 • Lokalita:
  Březiněves
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Počet jednotek:
  12
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Projekt Jižní stráň se nachází na ulici V Křepelkách v katastrálním území Březiněves na Praze 8. Celý komplex bydlení Březiněves se skládá z dvanácti dvoupodlažních, rodinných domů a jeho stavba byla rozdělena na dvě etapy. Druhá etapa nese název Jižní stráň a tvoří ji šest rodinných dvojdomů o dispozicích 5+kk. Každý dvojdům nabízí celkovou plochu 160 m2 doplněnou o velký úložný prostor v podstřeší. Všechny nabízené domy splňují energetickou náročnost budovy v kategorii B. Jsou tedy hodnoceny jako velmi úsporné, k čemuž přispívá i orientace ke světovým stranám a s tím spojené proslunění. Novostavby byly dokončeny v létě 2014. Investorem a developerem stavby je společnost Březiněves, a.s., člen skupiny CPI Group. Prodejcem stavby jsou společnosti LEXXUS a.s a SVOBODA & WILLIAMS s.r.o.

Domy: Všechny rodinné dvojdomy projektu Jižní stráň jsou stavěny s dispozicemi 5+kk. Nejlevnější z nich je k prodeji za 6 864 000 Kč včetně DPH. Celková plocha pozemku činí 353 m2, zatímco užitná plocha je 181 m2. Celková výměra zahrady je 254,16 m2. Prostor pod střechou odpovídá ploše 24,80 m2. Největší plochu má rodinný dům číslo 77, který je zároveň domem nejdražším. Plocha jeho pozemku je 377 m2. Užitná plocha činí 181 m2, zahrada 277,70 m2 a jeho cena je stanovena na 7 239 000 Kč včetně DPH. Rodinné dvojdomy v projektu Jižní stráň jsou odevzdávány v jednotlivém standardu, který ale po poradě s developerem umožňuje změny podle přání zákazníka. Mezi možné změny patří jiné podlahové krytiny či změna dispozic ve formě propojení dvou domů do jednoho. Stavební konstrukce rodinných dvojdomů tvoří cihelné bloky obvodových, vnitřních nosných stěn i příček. Mezi jednotlivými domy je zvukově izolační stěna. Vchodové dveře jsou plastové šestikomorové, venkovní povrch je imitací dřeva. Vnitřní dveře jsou plné či částečně prosklené. Plastová šestikomorová okna s izolačním trojsklem. Vytápění je řešeno pomocí plynového kondenzačního kotle s ekvitermní regulací. V bytě dále nalezneme desková otopná tělesa. V koupelně a na WC je topný žebřík, kromě toho je v podlaze zabudované elektrické topení. Alternativu ve vytápění představuje příprava pro krb. V základní výbavě domů je také zavěšené designové WC a umyvadlo v přízemí i prvním patře, kde se nachází také akrylátová vana. Podlahy jsou řešeny laminátovou podlahou o tloušťce 8 mm v obytných místnostech a velkoformátovou keramickou dlažbou v koupelnách a na WC. Prostor před vchodem dotváří zámková dlažba příjezdu ke garáži a chodník ke vstupu. Každý pozemek je oplocen. Parkování je řešeno pomocí vlastní garáže.

Lokalita: Projekt Jižní stráň, jenž je druhou etapou bydlení v Březiněvsi, je situováno na ulici V Křepelkách, Praha 8-Březiněves. Projekt novostaveb nabízí šest rodinných dvojdomů o dispozicích 5+kk. Součástí každého domu je garáž a zahrada. V docházkové vzdálenosti od objektu se nachází mateřská školka, základní škola se nalézá v Ďáblicích, které jsou vzdáleny patnáct minut autem. Ve stejné obci se nalézají také sportovní areály, cyklostezka a dětské hřiště. Větší množství možností vzdělávacích institucí pak budoucí majitelé naleznou v centru města. To je vzdáleno patnáct minut automobilem, neboť lokalita se rozkládá v severní části Prahy při sjezdu na dálnici E55. Dopravní dostupnost zajišťuje také městská hromadná doprava. Autobusová zastávka Na Boleslavce je vzdálena necelých pět minut chůze, zastávka Březiněves je ve vzdálenosti deseti minut. Tyto autobusové linky navazují v pravidelných intervalech i na stanici metra C ve stanici Ládví nebo Letňany. Právě zdejší obchodní centrum skýtá dostatek možností nákupů, restaurací a volnočasových aktivit. V blízkosti OC Letňany naleznete také aquapark, multikino a zimní stadion. Březiněves navazuje na městské části Letňany, Chabry a Ďáblice, které poskytují kompletní občanskou vybavenost. Obec dále disponuje volejbalovým a multifunkčním hřištěm, hřištěm na pétanque či koupalištěm. Volnočasové aktivity doplňuje Pension Sládek, Tenisový oddíl, Camp Bušek a fitness centrum.

Domy Březiněves - Jižní stráň

Lokalita

V Křepelkách, Březiněves, Praha 8

Realitní zprávy

16.6.2024

Připravovaný předprodej bytů v historické budově na Vinohradech → více info

15.6.2024

RD Škvorec: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty