Developerský projekt U Hostivařské přehrady

V prodeji
Výstavní, Háje, Praha 4

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Háje
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2024
 • Počet jednotek:
  287

O projektu

V těsné blízkosti Hostivařské přehrady v pražských Hájích vzniká moderní rezidenční projekt, který nabídne bydlení v přírodě s rychlou dostupností do centra metropole. V bytovém komplexu U Hostivařské přehrady bude k dispozici osm nových domů s celkem 287 byty typologie 1+kk až 4+kk. Součástí všech bytů jsou balkony nebo velkorysé terasy a většina bytů i parkovací stání a sklep. Vybrané byty mají nainstalovanou rekuperaci tepla s dochlazováním, klimatizaci a předokenní žaluzie.

V rámci projektu se počítá s výstavbou dětského hřiště, mateřské školy a restaurace. Prostory areálu doplní parkové plochy. V přízemí domů se nachází komerční prostory, ve kterých budou k dispozici obchody, restaurace a další služby.

Projekt realizuje developerská společnost Central Group.

Lokalita

Rezidenční projekt je situován v ulici Výstavní v městské části Háje v Praze 4. V místě je k dispozici veškerá občanská vybavenost včetně obchodů, restaurací, vzdělávacích zařízení a dalších služeb. Do nákupního centra Westfield Chodov lze dojet autem za pouhých 6 minut. V blízkosti projektu vedou cyklostezky, které propojují několik pražských lokalit. Příležitost ke sportu nabízí několik fitness center, squashová hala či fotbalový a ragbyový klub. K relaxaci a aktivnímu odpočinku lze využít blízký lesopark a Hostivařskou přehradu. Další atraktivní lokalitou je přírodní památka Milíčovský les s rybníky. Rychlé pojení s centrem Prahy zajišťuje metro (trasa C – Háje) a autobusy MHD. Na dálnici D1 lze dojet autem za několik minut.

Energetický štítek

A+
A
B
Vaše energetická třída je B
C
D
E
F
G
H

Lokalita

Výstavní, Háje, Praha 4

Realitní zprávy

21.4.2024

Boleslavova 3: v prodeji jsou byty v pražských Nuslích

18.4.2024

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej nové etapy projektu

17.4.2024

Tachovské náměstí 5: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty