Developerský projekt Unhošť V Zahradách

Vyprodáno
Pionýrů, Unhošť, Středočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Unhošť u Prahy nabídne nový obytný soubor čtyřpodlažních domů, z nichž každý bude obsahovat 24 bytových jednotek s dispozicemi od 2kk po 4kk.

Developerem je společnost BEMETT a.s. Dokončená výstavby je plánováno na únor a od března roku 2022 pak budou byty k dispozici k nastěhování.

Lokalita: Pozemek leží v rezidenční lokalitě vzdálené pouze 300 m od centra obce Unhošť – města ve Středočeském kraji, které nabízí dobrou dopravní dostupnost, klidnou atmosféru malého města s blízkostí přírody i širokou nabídku občanské vybavenosti (škola, školka, obchody, lékař, služby, restaurace, fitness, sportovní zařízení…).

Příležitosti k rekreaci a sportu nabízí lokalita díky umístění v oblasti Křivoklátsko, kde se nachází mnoho turisticky atraktivních cílů, pěších i cyklo stezek.

Unhošť leží 10 kilometrů od západního okraje Prahy, nedaleko nájezdu na D6, díky němuž je hlavní město velmi rychle dostupné. Je možné využít i hromadnou dopravu – několik pravidelných autobusových linek, které Unhošť spojují v rámci 30 minut s konečnou stanicí metra B Zličín.

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty