Developerský projekt View Spořilov

Vyprodáno
Choceradská, Záběhlice, Praha 4

Detaily

O projektu

O projektu: Menší byty vhodné pro single, mladé páry, ale i seniory nebo rodiny s dětmi či jako investice na pronájem nabízí nový developerský projekt View Spořilov, který se připravuje v Praze 4-Záběhlicích. Vzniká zde příjemná novostavba v zeleni, obsahuje celkem 68 nových bytů, které se pyšní vysokým standardem. Jde převážně o byty s dispozicemi 1+kk, které jsou ovšem velice variabilní a díky tomu je možné je klidně spojovat je i do většího celku, pokud by zde chtěla bydlet třeba rodina s dětmi. Samozřejmě zde ale najdete i byty s dispozicemi 2+kk a 3+kk. Z oken bytů budou mít budoucí majitelé krásný výhled do zeleně, obytný komplex se navíc nachází v klidové zóně a je v maximální míře odhlučněný.

Standardy bytů se vyznačují především velkými okny, které dovnitř vpustí maximum slunečního světla a přitom nezpůsobí žádné energetické ztráty. Balkon nebo lodžie nechybí u většiny bytů, majitelé bytových jednotek v přízemí mají také k dispozici předzahrádky určené k relaxaci. Ze zeleně v předzahrádkách se mohou ostatně těšit i obyvatelé druhého nadzemního podlaží, protože střecha garážového domu bude pokryta zelení a část její plochy poslouží také jako předzahrádky. K bytům je možné přikoupit parkovací stání ve zmiňovaném garážovém domě a také sklepní kóji. Parkovacích míst je zde celkem 137, takže je možné získat i dvě k jednomu bytu. Nastěhování se plánuje na 1Q/2022. Developerem projektu je společnost GARTAL.

Lokalita: Developerský projekt View Spořilov, rodící se v Praze 4- Záběhlicích (ul. Choceradská), charakterizuje velmi dobrá poloha. Ocitnete se v klidné pražské čtvrti a přitom na dosah od centra. Spořilovský Penny Market se nalézá v dojezdové vzdálenosti 1 minuta autem, pro větší a rozmanitější nákupy můžete využít nedaleké nákupní centrum Chodov v dojezdové vzdálenosti 4 minuty autem. Pokud máte malé děti, cesta do mateřské školky Na Chodovci vám s nimi potrvá autem 4 minuty jízdy, pokud to vezmete pěší procházkou, počítejte s cca 14 minutami. Vaše starší ratolesti dojdou do základní školy Na Chodovci za pouhých 10 minut. Minutu pěší chůze je to na policejní stanici, na městský úřad Prahy 4 vám ovšem cesta autem potrvá zhruba 11 minut.

V blízkosti rezidenčního objektu se nachází hned dva významné sportovní areály, a sice fotbalový ČAFC vzdálený 2 minuty jízdy autem a HAMR v dojezdové vzdálenosti 5 minut autem – tady najdete především tenisové kurty a také bowling. Kdo miluje přírodu a nemůže bez ní být, pak ho dozajista nadchne, že údolí Botiče se rozkládá jenom kousek od domu, autem tam zvládnete dojet za 3 minuty, můžete si jeho krásy vychutnat i na kole.

Za kulturou budete bohužel muset do centra Prahy, což ale není problém, dostanete se tam autem za cca 15 minut. K nejbližší zastávce městské hromadné dopravy je to jenom 7 minut chůze. Ke stanici metra Roztyly na trase C je to pěšky pouhých 6 minut. Vynikající je v této lokalitě spojení i pro individuální automobilovou dopravu, protože za 5 minut se dostanete na Jižní spojku, 7 minut jízdy autem vám potrvá cesta na ulici 5. května a magistrálu.

Více info: gartal.cz

View Spořilov

Lokalita

Choceradská, Záběhlice, Praha 4

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty