Developerský projekt Park Corner

Vyprodáno
Anny Čížkové, Hloubětín, Praha 9

Detaily

O projektu

O projektu: V Hloubětíně v blízkosti metra vznikne nový rezidenční projekt s názvem Park Corner, který vyplní prázdnou parcelu ve struktuře stávající zástavby. Bude obsahovat 16 bytů s velikostí od 1kk do 4kk a moderními slunnými interiéry. Dispozice v případě některých bytů doplňují navíc střešní terasy, předzahrádky či balkony orientované do klidné části vnitrobloku, který spolu s okolními stávajícími budovami rezidence vytvoří.

Projekt rezidence Park Corner získal ocenění v prestižní soutěži Realitní projekt roku 2019. Čtyřpatrová budova je navržena jako úsporná (energetická náročnost kategorie B), s jednoduchou světlou fasádou kontrastující s tmavším ustoupeným posledním patrem. Parter domu je také od stavební čáry lehce ustoupen, což vytváří římsu nad vchody do bytové části i do 2 komerčních prostor, které zde budou k pronájmu. Parkovaní je řešeno hromadnou garáží v suterénu, kam je kvůli úspoře prostoru zaveden autovýtah.

Autorem je developer GARTAL, který má na kontě již několik úspěšně dokončených projektů. Zmínit můžeme například MAISON 1832 nebo Viladům Uhříněves. Dokončení projektu Park Corner plánuje společnost na konec roku 2021.

Lokalita:Rezidence je umístěna na rohu ulice Anny Čížkové a Poděbradské v Praze 9 – Hloubětíně. Přímo před domem na Poděbradské ulici se nachází zastávka tramvaje Kbelská, odkud je stanice metra B Hloubětín vzdálena 1 zastávku nebo 6 min pěšky.

Jedná se o lokalitu uprostřed Starého Hloubětína v původní části obce. Nedaleko leží hloubětínský zámek se zámeckým parkem a v docházkové vzdálenosti se nachází potřebná občanská vybavenost - plavecký a sportovní areál, tenisový klub, supermarket, pošta, lékárna, mateřské a základní školy či dětská hřiště. Nové Volnočasové centrum H55 pak nabízí sportovní, kulturní i společenské aktivity a pobočku městské knihovny.

Součástí Poděbradské ulice je i cyklostezka s napojením na rekreační oblast a cyklotrasu podél říčky Rokytky. Tato trasa vede až na Florenc, kde se napojuje na síť cyklostezek v centru města. Opačným směrem vede přes blízký Přírodní park Smetanka podél toku říčky a několika rybníků až k zámku v Dolních Počernicích.

Lokalita

Anny Čížkové, Hloubětín, Praha 9

Realitní zprávy

21.4.2024

Boleslavova 3: v prodeji jsou byty v pražských Nuslích

18.4.2024

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej nové etapy projektu

17.4.2024

Tachovské náměstí 5: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty