Developerský projekt Byty Nad Jezerem

V prodeji
V Hůrkách, Stodůlky, Praha 5

Detaily

O projektu

Byty Nad Jezerem je projekt, který bude realizován ve velmi klidné a s přírodou propojené lokalitě ve Stodůlkách. Pětipodlažní novostavba nabídne 84 bytových jednotek o dispozicích 1+kk – 5+kk. Přízemní byty mají předzahrádky, ostatní terasy, které jsou v případě posledního podlaží velmi prostorné. K bytům je možno přikoupit sklep a garážové stání, na přání uskutečnit v bytě některé změny oproti původnímu plánu.

Developerská a investiční společnost Degroup naplánovala dokončení výstavby a nastěhování nových majitelů se počítá do konce července 2022.

Lokalita

Bytový dům bude vystavěn v ulici V Hůrkách na Praze 5, v katastrálním území Stodůlky. Projekt dostal název podle Nepomuckého rybníka, který se nalézá za silnicí před domem (vede k němu lávka nad komunikací) a je vlastně součástí Centrálního parku Stodůlky, který pokračuje až za Stodůlecký rybník. Tam se nabízí hřiště na míčové hry, venkovní posilovna, in-line dráha, minigolf, několik dětských hřišť, cyklostezka a poblíž jsou také fitness a wellness centra.

Přímo v lokalitě je potřebná občanská vybavenost, mateřská škola a další dětská hřiště. Základní škola je vzdálena 12 minut chůze, stejně jako několik obchodů. Nabídku rozšiřují obchodní centra Galerie Butovice a OC Lužiny, které jsou vzdáleny 3 minuty autem.

I doprava je v této části Prahy dobře zajištěna – hned před domem jsou zastávky autobusu a stanice Hůrka trasy metra B je pěšky dostupná do 5 minut.

Lokalita

V Hůrkách, Stodůlky, Praha 5

Realitní zprávy

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

12.2.2024

Rezidence V Údolí: v prodeji jsou byty na Praze 9

10.2.2024

Rezidence Nad skálou: v prodeji jsou byty na pražském Barrandově

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty