Developerský projekt Park Cihelka

Doporučené V prodeji
Letecká, Libčice nad Vltavou, Praha-západ

Detaily

O projektu

O projektu: Dlouho připravovaný projekt nazvaný Park Cihelka je umístěn 20 minut cesty z centra Prahy. Aktuální první etapa zahrnuje 3 bytové třípodlažní domy celkem s 57 byty s dispozicemi 1kk až 4kk doplněnými předzahrádkami, balkóny či terasami orientovanými do okolní zeleně.

Rezidentům budou k dispozici společné prostory jako kolárna, dílna, komunitní zahrada a dětské hřiště. Vybavení domů zahrnuje i nabíječku pro elektromobily, myčku kol a nádrž na akumulaci dešťové vody pro zalévání předzahrádek.

Developerem je společnost Skanska Reality. Výstavba začala v polovině roku 2021, k nastěhování rezidentů je projekt k dispozici od léta 2023.

Lokalita: Projekt je umístěn v ulici Letecká v obci Libčice nad Vltavou, v blízkosti roku řeky Vltavy. Libčice leží v okrese Praha-západ, 7 km od Kralup nad Vltavou a 13 km na sever od samotného centra Prahy. To je velmi dobře dostupné jak automobilem, tak i hromadnou dopravou díky přímému železničnímu spojení se zastávkou Letky v blízkosti projektu, díky čemuž se do půl hodiny lze dopravit na Hlavní či Masarykovo nádraží.

Velkou výhodou lokality je venkovská atmosféra a výborná dostupnost přírody a rekreačních oblastí. Nedaleko se nachází přírodní rezervace Větrušické skály nebo cyklostezka Praha-Drážďany. Zároveň obec poskytuje potřebnou občanskou vybavenost včetně základní a mateřské školy.

Lokalita

Letecká, Libčice nad Vltavou, Praha-západ

Realitní zprávy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty