Developerský projekt Sunset Nebušice

V prodeji
Edvardova, Nebušice, Praha 6

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Nebušice
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2024
 • Počet jednotek:
  19

O projektu

V rámci projektu Sunset Nebušice je v nabídce celkem 19 řadových rodinných domů o dispozici 4+kk až 5+kk umístěných na pozemku o velikosti od 227 do 599 m2. Ke každému z nich náleží jak samostatná garáž s pohodlným vjezdem z ulice, tak i druhé parkovací místo situované před vchodem a sklad nářadí napojený na zadní část domu. Samozřejmostí je pak také terasa a zahrada.

Pokud jde o standardy, jde o nízkoenergetické stavby, které však stále svým majitelům nabídnou kýžený komfort. Domy jsou vybavené podlahovým vytápěním, stejně tak jako okny s izolačním trojsklem. Zatímco podlahové krytiny jsou dodávány společností Barkotex, sanitární keramika a vybavení koupelen je pod taktovkou firmy Ptáček. Veškeré dveře jsou pak od značky Vekra.

Lokalita

Díky strategické poloze na okraji Prahy nabízí lokalita veškeré výhody hlavního města na dosah ruky, ale stále si zachovává svůj poklidný ráz. Městská část Nebušice disponuje nadstandardní občanskou vybaveností, v blízkém okolí se nachází řada restaurací, kaváren, obchodů, stejně tak jako mateřské a základní školy, zdravotnická zařízení, pošta, knihovna a další. Zatímco z jedné strany ji však obklopuje přírodní rezervace Divoká Šárka, z druhé strany se rozléhá Les Hlásek. Okolí plné cyklostezek a turistických tras tak vzývá k dlouhým procházkám, či k projížďce na kole a nebo kolečkových bruslích.

Lokalita

Edvardova, Nebušice, Praha 6

Realitní zprávy

27.2.2024

Neklanova: v prodeji jsou byty na Praze 2

26.2.2024

Rezidence U Sv. Štěpána: v prodeji jsou byty v centru Prahy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty