Developerský projekt Byty Dělnická

Vyprodáno
Dělnická, Holešovice, Praha 7

Detaily

O projektu

Na místě bývalé pivovarské kalírny v Holešovicích vzniká projekt s názvem Byty Dělnická. Celkově by mělo vzniknout 63 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Z bytů v nejvyšších patrech s jižní orientací by mělo být dobře vidět na Vltavu, Pražský Hrad i známý park na Vítkově. Byty budou mít větší či menší balkon, dvě horní patra pak prostorné terasy.

V podzemních podlažích se počítá se zbudováním garážových stání a sklepů. Uvnitř pasáže má přitom zůstat industriální stavba, která by v budoucnu mohla být využita jako ateliér nebo výstavní prostor.

Projekt staví developer MS-INVEST a.s. Prodej bytů byl zahájen v únoru 2020 a k dokončení výstavby došlo v listopadu 2022.

Lokalita

Praha 8 - Holešovice slibují výbornou občanskou vybavenost a snadná dopravní dostupnost. Výhodou je především blízkost Hlavního nádraží a centra hlavního města. Přímo před bytovými jednotkami v ulici Dělnická se nachází tramvajová a autobusová zastávka Maniny.

V okolí je hned několik restaurací a kaváren, supermarket Billa nebo Albert, lékárna, menší obchody, poliklinika, mateřská, základní i střední škola a pobočka České pošty. Sportovní vyžití nabízí squash klub nebo posilovna. Za kulturou můžete vyrazit do kulturního centra La Fabrika, VNITROBLOCK či do RockOpery. Děti se určitě rády podívají do Krokodýlí ZOO v Tusarově ulici.

Odpočinek v přírodě zastupuje především břeh Vltavy, za parky budete muset trochu cestovat. Nejblíže je asi 15 minut jízdy tramvají vzdálená Královská obora Stromovka či přibližně stejně vzdálená Letenská pláň. Přes Libeňský most se dostanete k Thomayerovým sadům.

Energetický štítek

A+
A
B
Vaše energetická třída je B
C
D
E
F
G
H

Lokalita

Dělnická, Holešovice, Praha 7

Realitní zprávy

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

5.6.2024

ZIG-ZAG Haus: byl spuštěn prodej bytů v pražských Holešovicích

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty