Developerský projekt Byty Dělnická

Vyprodáno
Dělnická, Holešovice, Praha 7

Detaily

O projektu

Na místě bývalé pivovarské kalírny v Holešovicích vzniká projekt s názvem Byty Dělnická. Celkově by mělo vzniknout 63 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Z bytů v nejvyšších patrech s jižní orientací by mělo být dobře vidět na Vltavu, Pražský Hrad i známý park na Vítkově. Byty budou mít větší či menší balkon, dvě horní patra pak prostorné terasy.

V podzemních podlažích se počítá se zbudováním garážových stání a sklepů. Uvnitř pasáže má přitom zůstat industriální stavba, která by v budoucnu mohla být využita jako ateliér nebo výstavní prostor.

Projekt staví developer MS-INVEST a.s. Prodej bytů byl zahájen v únoru 2020 a k dokončení výstavby došlo v listopadu 2022.

Lokalita

Praha 8 - Holešovice slibují výbornou občanskou vybavenost a snadná dopravní dostupnost. Výhodou je především blízkost Hlavního nádraží a centra hlavního města. Přímo před bytovými jednotkami v ulici Dělnická se nachází tramvajová a autobusová zastávka Maniny.

V okolí je hned několik restaurací a kaváren, supermarket Billa nebo Albert, lékárna, menší obchody, poliklinika, mateřská, základní i střední škola a pobočka České pošty. Sportovní vyžití nabízí squash klub nebo posilovna. Za kulturou můžete vyrazit do kulturního centra La Fabrika, VNITROBLOCK či do RockOpery. Děti se určitě rády podívají do Krokodýlí ZOO v Tusarově ulici.

Odpočinek v přírodě zastupuje především břeh Vltavy, za parky budete muset trochu cestovat. Nejblíže je asi 15 minut jízdy tramvají vzdálená Královská obora Stromovka či přibližně stejně vzdálená Letenská pláň. Přes Libeňský most se dostanete k Thomayerovým sadům.

Energetický štítek

A+
A
B
Vaše energetická třída je B
C
D
E
F
G
H

Lokalita

Dělnická, Holešovice, Praha 7

Realitní zprávy

27.2.2024

Neklanova: v prodeji jsou byty na Praze 2

26.2.2024

Rezidence U Sv. Štěpána: v prodeji jsou byty v centru Prahy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty