Rezidence Heřmanka

Vyprodáno
Heřmanova, Holešovice, Praha 7

Detaily

O projektu

O projektu: Developerská společnost Capital for you s.r.o. pro vás připravila a již realizuje projekt Rezidence Heřmanka. Jedná se o rekonstrukci neoklasicistního činžovního domu v Praze 7 tak, aby bydlení odpovídalo požadavkům moderního městského člověka.
Dům bude mít novou fasádu, ovšem se zachováním všech architektonických prvků. Původní okna (špaletová s těsněním) i vstupní dveře budou nahrazeny replikami. K budově bude navíc přistavěn výtah, který zajistí bezbariérový přístup do všech podlaží. Výtah je orientován do vnitrobloku se zelení. Tam také budou pro některé byty (převážně třípokojové) připravena parkovací místa.
V sedmi podlažním bytovém domě Rezidence Heřmanka vznikne 22 luxusních bytových jednotek, o dispozicích 1+kk až 3+kk, o výměře cca 22 – 107 m2. V 1. NP budou tři byty; dva z nich budou disponovat terasou. Ve 2. – 5. NP bude po čtyřech bytech a v 6. a 7. budou tři jednotky mezonetové, což znamená, že budou situovány ve dvou patrech. Tyto byty jsou největší a náleží k nim galerie: 2+kk+G – podlahová plocha 66,47 m2 a dva byty 3+kk+G – jejich výměry jsou 97,23 a 107,26 m2.
Většina jednotek bude mít balkón. Vybavení bytu a zařizovací předměty budou v nejvyšší kvalitě – laminátové plovoucí podlahy, bílé kazetové dveře z masivu, koupelny Senesi – je připraveno několik variant, aby si každý klient mohl vybrat podle svého vkusu.
Nemovitosti jsou již v prodeji, s dokončením rekonstrukce se počítá v lednu 2019, s nastěhováním k 1. 2. 2019.

Lokalita: Residence Heřmanka se nachází v Heřmanově ulici 595/50, v městském obvodu Praha 7, katastrální území Holešovice. V blízkosti domu se nalézá park Stromovka a Letenské sady, takže zeleně tu bude dostatek i pro ty, kdo potřebují každodenní kontakt s přírodou. Ve Stromovce na vás čeká několik dětských hřišť, cyklostezky, rybníčky a lavičky, Planetárium, dvě venkovní posilovny, několik piknikových míst, psí louka, Babyclub Imperial, množství tenisových kurtů a atletická hala, pitná voda a veřejné toalety téměř na každém kroku. A hned vedle Stromovky se nalézá areál Výstaviště (3 – 5 minut od domu), a ten vám může nabídnout: Mořský svět, slavné Maroldovo panorama, Velkou a Malou sportovní halu, Goja Music Hall, plavecký bazén, Křižíkovu fontánu a Lunapark.

V této lokalitě vlastně může být spokojený každý – v blízkém okolí se nachází obchody (Billa, vzdálená 7 minut pěšky, 2 minuty autem a 3 minuty MHD; nedaleko navíc probíhá výstavba Obchodního centra Letná), školy (Fakultní základní a mateřská škola U Studánky – vzdálenost 5 minut pěšky, dvě minuty autem; ZŠ a MŠ je v okolí přirozeně mnohem víc), restaurace, cukrárny, služby, poliklinika (Sdružené zdravotnické ambulantní zařízení – 4 minuty chůze), sportoviště (Sportovní centrum Nová Paka provozuje squash, pěšky jste tam za 3 minuty, na kole či autem za 1 – 2 minuty).

A dopravní obslužnost? Více než uspokojivá. Zastávka tramvaje Kamenická je vzdálená 2 minuty chůze od domu a spoje, které tudy projíždí (denní 1, 2, 8, 12, 25, 26, 17, 14, noční 91 a 96) vám umožní cestovat pohodlně po celé Praze. Na tramvajovou zastávku Veletržní palác vám to bude trvat o 5 minut déle, ale zato tady staví ještě další linky, a to 6, 11, 15 a 16 a noční 92, 93 a 95.
Za šest minut tramvají (dvě zastávky) se dostanete na metro trasy C, stanice Vltavská. Takže o možnost, dopravit se kdykoli kamkoliv, není nouze.
A kdo by zde, i přes veškeré výhody zdejšího bydlení, žít nechtěl, může Rezidenci Heřmanka využít jako vhodnou investici svých volných finančních prostředků.

Lokalita

Heřmanova, Holešovice, Praha 7

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty